Hakkımızda

By Rent A Car Oto Kiralama, Esenyurt Araç Kiralama, Kurumsal ve Bireysel seyahat acentesi olarak hizmet vermektedir.

Türk turizminde gerçekleştirilen büyük gelişmeler ve yapılan yatırımlar aynı paralelde oto kiralama, araç kirakama sektörüne de yansımıştır. Bu dönemde By Rent A Car Oto Kiralama, filosunu büyük ölçüde genişletmiş, geniş yelpazadeki araçları ile filo sayısı 100’den fazla araca ulaşırken personel sayısı da 25’lere çıkmıştır. 

Bugün By Rent A Car Oto Kiralama,Esenyurt Araç Kiralama 100 araçlık filosu İstanbul Havalimanı’nda öncü kuruluşlardan biri olarak profesyonel kadrosu ile araç kiralama, oto kiralama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Biz

By Rent A Car Oto Kiralama ailesi olarak günlük, haftalık, aylık, yıllık veya daha uzun süreli ve yurtiçi araç kiralama, oto kiralama, VIP transfer hizmeti, alanlarında faaliyet gösteriyoruz. 

Kalite Politikamız

By Rent A Car Oto Kiralama için kalite, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla daim kılmak ve en çağdaş seviyeye çıkarmaktır. Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren araç kiralama, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

Hedefimiz

Ulaşım hizmetlerinde müşterilerimize fayda sağlayarak çağdaş bilgi teknolojisi desteğiyle müşteri ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutmak, büyümemizin devamını sağlayarak karlılığı sürekli kılmak, ülke ekonomisine ve Türkiye turizmine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

Turizmin bir kolu olan ulaşım hizmetlerinde müşterilerine fayda sağlayan mükemmel bir organizasyon olarak tanınmaktır.